Prodloužení vlasů – účesy

Kamínky Swarovski do vlasů – ozdoby do společenských účesů

Čeká Vás důležitá společenská událost, na které se chcete blýsknout s něčím originálním? Co třeba kamínky do vlasů?! Tato novinka se objevila teprve nedávno a stala se opravdovým hitem. Swarovski kamínky jsou na tenkém průhledném vlákně, jenž je zakončeno klasickou clip sponkou, takže se dá kdykoli připnout a pak zase odepnout. Na jednom vlákně je celkem 6 originálních kamínků. Tento módní doplněk se hodí do honosnějších účesů, ale můžete jím oživit i klasický denní účes. Rozhodně nebudete litovat!

Není to tak dlouho, co na www.HOTstyle.cz padla zmínka o univerzálnosti našich clip in doplňků a jejich možnosti využití při nejrůznějších situacích jako například: práce, škola, diskotéka, ples, svatba, sport…(viz. čl. Clip in pro každý den ). Zájem týmu tohoto e-shopu přesvědčit o zmíněném výroku zákaznice v praxi, nikoli pouze teoreticky, stále přetrvává. Proto jsme si připravili článek, jenž je proložen krátkým videem a fotografiemi některých účesů, které jsme na naší modelce vytvořili. Doufáme, že se pro vás stanou jistým „mini-průvodcem“ v připínání, inspirací, ale i důkazem jednoduchosti a nekomplikovanosti tohoto typu prodlužování vlasů – ukázkové účesy si zvládnete udělat úplně sama i za předpokladu, že jste začátečnice a Vaše první clip in sada leží ještě nerozbalená doma na stolku..:-)

Modelka, na které Vám předvádíme připínání i účesy má velmi jemné vlasy, ne příliš objemné s kratší délkou ( zhruba k ramenům ). Odstín clip in setu je zvolen na základě melíru, kde s vyskytuje kombinace tmavšího přelivu s blond pramínky hustě vedle sebe.

Před aplikací prodloužení vlasů

Připínání, jako takové, je velmi snadnou záležitostí, kterou zvládnete během několika málo minut. Zpravidla je lepší postupovat od spodu hlavy až nahoru. Uchopte větší množství Vašich vlasů tak, aby se v dolní části vytvořila pěšinka, zbytek vlasů sepněte skřipcem. Poté vlásky u kořínků natupírujte a lehce nalakujte (tuto fázi můžete vynechat, pouze se doporučuje kvůli pevnějšímu uchycení ),vezměte zvolený pás clip in setu, zasuňte sponky ke kořínkům vlastních vlasů a jednu po druhé zaklapněte. Tento postup opakujte až k samotnému vršku hlavy. Nejsvrchnějšími vlasy překryjte pás, jenž jste nasazovaly jako poslední a začešte, aby byl přechod co nejméně znatelný. Při správném způsobu připevňování je výsledný efekt prodloužení velmi věrohodný a clip in jsou k nepoznání od Vašich přírodních vlasů.

pozn. K proudloužení využíváme clip in sadu z naší nabidky v odstínu „světlý melír

Všední dny většiny z nás začínají hektickým ránem, kdy nevíme, kam dřív skočit, přesto toužíme po upraveném zevnějšku. Která žena nebo dívka by se nechtěla představovat v co nejlepším světle a s vnitřním pocitem sebevědomí?! Čas nám ale nedovoluje dlouhá kouzla v koupelně, pokud tedy nechceme vstávat ještě za tmy..Máme pro Vás několik tipů, jak si upravit vlasy během chvilky, aby jste působila uvolněně, přirozeně a zároveň žensky. Následující účesy jsou vhodné například do školy nebo do zaměstnání.

Napsat komentář