Péče o Clip-in vlasy

O prodloužené vlasy právě touto metodou je péče opravdu nenáročná. Přesto je důležité, aby je každá majitelka udržovala v co nejlepší kondici, přece jenom se jedná o vlas ustřižený – tudíž není živý a potřebuje co nejlepší péči. Je to přímá úměra – čím líp se o vlasy budete starat, tím prodloužíte jejich životnost.

Mytí

Clip-iny se nemastí tak, jako Vaše vlasy, proto je stačí mýt 1 – 2x do měsíce, také záleží, jak často je nosíte. Umývejte vždy každý pásek vlasů zvlášť, aby se do sebe nezacuchaly a používejte kvalitní – kadeřnické prostředky pro delší živostnost vlasů.

Na ruku si vždy dejte trochu šampónu a jemně ho vmasírujte do clip in, poté důkladně omyjte. Po každém mytí použijte kondicionér nebo výživné bezoplachové sérum. Jednou za čas použijte vlasovou masku, kterou můžete nechat působit klidně i delší dobu.

Pokud se Vám budou zdát konečky clip in vlasů suché, aplikujte sérum na suché konečky.

Vlasy nechte proschnout a poté rozčešte.

Barvení

Jelikož jsou vlasy pravé lidské, je možné je barvit, když Vám odstín úplně nesedne, nebo jste se rozhodla ho změnit.

Výrazně ale doporučujeme vlasy pouze ztmavovat a používat spíše šetrné přelivy. Odbarvování vlasů je zásah do jejich struktury a může vlas zničit – vysušit.

Tepelné úpravy

Clip-in vlasy je možné různě tepelně upravovat. Kulmovat i žehlit. Pokud provádíte tyto úkony často, věnujte jim o to větší péči. Častý tepelný zásah může vlasy opět vysušit a ničit. Při používání kvalitných přípravků a přiměřené teploty se ničení vlasům vyvarujete a Clip-iny Vám vydrží mnohemo déle.

Stříhání

V naší nabídce máme Clip-in v délkách 41, 51, 61 a 71 cm. Pokud Vám ani jedna z délek uplně nesedne, je samozřejmostí vlásky zastříhnout. Buďto sama kadeřnickými nůžkami, nebo přímo u kadeřnice.

Doporučujeme také při častém nošení CLIP-IN vlasy každého půl roku alespoň o 1cm zastřihnout, vlasy budou jako nové 🙂

Napsat komentář