Prodloužení vlasů

Rozhodla jste se, že si prodloužíte vlasy snadno a rychle metodou clip in, ale stále ještě váháte nad tou správnou délkou pro Vás? Podívejte se na náš obrázek, kde jsou délky, pro představu potencionálních zákaznic, vyobrazeny. Berte ale na vědomí, že se jedná o orientační údaje, protože délku může ovlivňovat více faktorů, jako například výška ženy, která bude vlasy nosit nebo to, jak vysoko, popř. nízko si clip in vlasy žena připne.

Obrázek by Vám, ale přece jen, měl pomoci při rozhodování, které clip in vlásky k prodloužení si nakonec vyberete. V nabídce HOTstyle.cz jsou délky od 40cm až po úctyhodných 70cm, takže je rozhodně z čeho vybírat.

Prodloužení vlasů keratinem je v současné době jedna z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších metod a to i přesto, že trh nabízí spoustu jiných možností, jak mít za krátkou dobu dlouhé krásné vlasy. Keratin je složka, jenž je obsažená v lidských nehtech i vlasech, takže jde o ryze přírodní materiál. Prameny vlasů k prodloužení jsou zakončeny tak zvaným keratinovým nehtíkem, který se pomocí speciálních tavících kleští rozehřeje, pramen se přiloží k Vašim vlastním vlasům (keratin tak spojí Vaše a prodlužované vlasy), keratin prsty lehce promneme a vytvoří se tak malý téměř neviditelný spoj. Tato metoda prodlužování vlasů je šetrná v případě, že ji provádí proškolený specialista a dbá přesného postupu.

Napsat komentář