Super magické natáčky

Jak bývá známo, ženy s rovnými vlasy stále touží po krásných loknách, naopak ženy s vlnitými vlasy by daly vše za rovné vlasy jako hřebíky. V dnešní době to už samozřejmě není problém. Kdo si ale chce stále ničit vlasy žehličkou či kulmou? Nové nevýhřevné natáčky Vám pomůžou dosáhnout takových loken, po kterých toužíte i bez zbytečného ničení vlastních vlasů.

Aplikace natáček je velmi rychlá a snadná, tudíž ji zvládne každý sám, bez pomoci zbytečně drahého kadeřníka. Potřebujeme k tomu jen háček, který je samozřejmě součást balení. Pro začátek rozdělíme navlhčené, zlehka natužené vlasy na stejně široké prameny. Do natáčky zasuneme háček, uchytneme pramen vlasů a jednoduše jej protáhneme natáčkou, ta už se sama vrátí do stejnoměrné lokny. Jakmile nasadíme všechny natáčky, hlavu vyfoukáme fénem nebo necháme uschnout a natáčky lehce z pramenů stáhneme. Celé přelakujeme, aby si účes zachoval tvar co nejdéle.

Natáčky jsou vyrobeny z omyvatelného, dírkovaného materiálu, který je odolný vůči jakýmkoli tužidlům a lakům. Navíc není problém je používat i na prodloužené vlasy.

Staňte se krásnou, okouzlující ženou za minimální dobu upravování! 

Dlouhé vlasy
Dlouhé vlasy

Napsat komentář